باربری رضایی ، در واتس اپ با ما در ارتباط باشید 

tel2 irantel irantel afg

Truck

            شرکت حمل نقل بیـن‌المللی "هفت پیکر کیهان" به شماره ثبت 9088 بامجوز رسمی از سازمان پایانه ها هم‌ اکنون با اعتقاد جدی به اصل مشتـری مـداری با بیش از 25سال تجربیات ارزشمند علمی و حضـور مستمر در گمرکات کشور و سازمان های دولتی با بهره جویی از تیم کارشناسی مجرب و کار آزموده مبادرت به فعالیت های حمل نقل وترخیص کالا نموده است . ارزش های شرکت حمل و نقل بین المللی هفت پیکر کیهلن مسئولیت پذیری ،شفافیت و درستکاری تعهدات مالی ، اخلاقی و قانون مداری مشتری مداری ، پاسخگوی و اطلاع رسانی هم اکنون مسروریم سرمایه بیش از25 سال خدمتگزاری خالصانه ما به جامعه مدیریتی کشور در قالب مشتریان وفادار در حوزه های حمل نقل متبلور گردیده و این ارزش موجب رشد روز افزون تقاضا برای خدمات شرکت از سوی مشتریان بالقوه بوده به نحوی که در ماههای اخیر شرکت های معتبر تولیدی و بازرگانی به این شرکت واصل گردیده اند واین همه میسر نگردید جز با عنایت پروردگار متعال،اعتماد و رقابت مشتریان عزیز وتلاش شبانه روزی تیم موفق شرکت حمل نقل بین المللی هفت پیکر کیهان . شعار "هفت پیکر کیهان" سرعت درعمل: حضور مداوم درگمرکات اجرایی و همچنین دفاتر متمرکز دراستان خراسان رضوی (مشهد )موجب آن گردیده که اطلاعات به روز ازقوانین گمرکی و بخشنامه های صادره پروژه های حمل نقل،صادرات و ترخیص کالا را درکمترین زمان ممکن به انجام برسانیم. دقت درانجام :میزان موفقیت اینشرکت به دقت در انجام وظایف محوله بستگی دارد که این امر به سبب استقرار نظم در مجموعه که به لحاظ اسنادی و عملیاتی خود را مقید به این مهم میدانیم میسر گردیده است . کیفیت در پروژه :این شرکت با در اختیار داشتن پشتکار و کادری مجرب ،کارآمد و با تجربه بر اساس قوانین گمرکی و ارتباطات با استناد به سوابق موجود توانسته با حفظ کیفیت در انجام پروژه ها رضایت صاحبین کالا را جلب نماید .

 

باربری وبازرگانی رضایی

Transport

شرکت بازرگانی "رضایی " به منظور تسهیل در امر تجارت و ارائه خدمات گسترده به صاحبان محترم کالا بصورت کاملا تخصصی با کمترین زمان و کاهش هزینه های حمل با برترین روش های روز دنیا اقدام به خدمات حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالا از ایران به افغانستان انجام می دهد.

بیشتر...

چت گفتگو

ماآنلاین هستیم! جهت اطلاع از قیمت حمل بار به افغانستان با ما در ارتباط باشید.

   استعلام سریع قیمت
Close and go back to page

خدمات بازرگانی رضایی و هفت پیکر کیهان

 

بازرگانی رضایی

حمل کالا از ایران به تمام نقاط افغانستان

آدرس: مشهد ، بزرگراه سردار بابانظر، بلوار مفتح شرقی(میامی)،میدان اروند-مهدی آباد-انتهای مهدی آباد 11 پلاک28

آدرس ایمیل: rezaeihosein7@gmail.com

تلفن: 05133751313−05133781212

همراه: 09155137440

همراه: 09155176972

 

 

 

شرکت شکیبانی

حمل کالا از ایران به تمام نقاط افغانستان

آدرس: هرات، خیابان هرات نرسیده به فلکه مولانا جامی مقابل هرات 33

  تلفن: 0093799364070 - 0093799831182

کابل: 0093799012433

 

 

 

دفتر تهران

حمل کالا از ایران به تمام نقاط افغانستان

آدرس: تهران، بزرگراه شهیدرجایی جنوب به شمال نرسیده به پل آزدگان انبار رضایی ،کریمی

  تلفن :     

  همراه  : 09159097625

 

 

haftpeykar1

 

درباره ما

              شرکت بازرگانی رضایی و شرکت حمل نقل بیـن المللی هفت پیکر کیهان به شماره ثبت 9088 بامجوز رسمی از هم اکنون با اعتقادجدی به اصل مشتـری مـداری با بیش از 25سال تجربیات ارزشمند علمی و حضـور مستمردر گمرکات کشور و سازمان های دولتی با بهره جویی از تیم کارشناسی مجرب و کار آزموده مبادرت به فعالیت های حمل نقل وترخیص کالا نموده است.

تماس با هفت پیکر کیهان

مشهد ، بزرگراه سردار بابانظر، بلوار مفتح شرقی(میامی)،میدان اروند-مهدی آباد-انتهای مهدی آباد 11  

7.p.k.transport@gmail.com

05133781885−05133781886

05133781414

linkin haftpeykar  haftpeykar twittertelegram logo icon 3 300x300      instagram haftpeykarwahtsappAparat haftpeykar blogfa haftpeykar

Truck

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

Storage

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .